Luxusní dámské peněženky

Napsal Luxus (») v pátek 12. 7. v kategorii Luxus, přečteno: 135×
Zaujalo mě : eetgo.cz = eet zdarma a onlineantorini-wallet-1.jpg

Představujeme luxusní dámské peněženky výjimečné kvality a dechberoucí elegance. Kolekce dámských peněženek ANTORINI Couture je ukázkou nejnáročnějšího řemeslného zpracování. Špičkové provedení a dechberoucí kouzlo předurčují tyto peněženky k dokonalému sladění pro denní i večerní užití či jako společník vašeho business dne.

Peněženky je možné nosit také v ruce jako psaníčko, kde působí jako krásný šperk, jenž dokáže zdůraznit vaši ženskost. Jsou ideálním doplňkem, se kterým budete vždy okouzlující.

dámské peněženky 

Luxusní dámské peněženky ANTORINI z kolekce Couture

Luxusní dámské peněženky ANTORINI patří k vyhlášeným peněženkám, jejichž renomé je známé po celém světě. Značka jim propůjčuje mimořádnou kvalitu, půvab a na první pohled patrnou sílu i dominanci. Jednoduše řečeno se jedná o peněženky určené sebevědomým ženám ve vedoucím postavení i ženám vlivných mužů. Ostré silné linie doplněné o luxusní provedení podtrhují výjimečný dojem, jenž nenechá nikoho na pochybách o jeho nositelce.

Okouzlující peněženky ruční výroby

Dámské peněženky ANTORINI jsou vyrobené tradičním rukodělným způsobem z kůže nejvyšší kvality. Precizní zpracování a přírodní materiály nejvyšší kvality činí z těchto peněženek skutečné mistrovské dílo. Pokud byste peněženku rádi darovali, přijde zabalená v krásném dárkovém balení.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentování tohoto článku je vypnuto.